Опубліковано: 10.12.2019. Переглядів: 601


Мати знайшла 14-річну доньку мертвою в підвалі (ФОТО)

8 грудня в Березному на Рівненщині повісилася 14-річна дівчина.

Мертвою її в підвалі будинку знайшла мати, коли повернулася з крамниці, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

«14-річна дівчинка залишилась вдома сама, в той час як 43-річна мати зі знайомим пішла до магазину. Як повернулись — вхідні двері були замкнені. Потрапивши до будинку через підвальне приміщення, мати виявила свою доньку повішеною. Врятувати дівчинку не вдалося: медики констатували смерть», — сказано в повідомленні.

Родичі та сусіди пояснити причини такого вчинку не можуть. Як з’ясували поліцейські, неповнолітня виховувалась у неповній, проте благополучній сім’ї. Мати їздить за кордон на заробітки, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувалась. У жінки є ще одна 21-річна донька. Батько помер 3 роки тому.

«Родина на обліку органів поліції, служби у справах дітей не перебуває та за місцем проживання характеризується позитивно. Будь-якої інформації щодо конфліктів у сім’ї до поліції не надходило. Школярку знають як веселу, доброзичливу та хорошу дівчинку», — додали в поліції.

З місця події поліцейські вилучили записку, але її зміст не розголошується. Слідчі відкрили кримінальне провадження.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...