Опубліковано: 02.12.2019. Переглядів: 196


Назвали випадки, коли за комуналку можна не платити

Українці можуть не платити за неякісні комунальні послуги. Однак спочатку треба з’ясувати, хто винен у тому, що батареї холодні.

«Насамперед потрібно зрозуміти, де саме є проблема: вона ззовні чи всередині будинку. Якщо постачальник надав адекватний теплоносій у будинок, а тепло розгубилося по дорозі – це проблема керівника або ОСББ. Якщо на зборах співвласників квартир ви самі відмовилися від енергоефективної модернізації, тоді це вже особисто ваша вина й платити доведеться», – каже координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадської мережі ОПОРА Тетяна Бойко, передає «Обозреватель«.

Наголошує, що споживач може не оплачувати комуналку, якщо зафіксована низька температура теплоносія. Або коли керівник будинку не виконав покладені на нього зобов’язання з модернізації споруди.

«Але, коли ви повідомляєте про проблеми, в день перевірки сам постачальник підкручує гайки й у вас несподівано стає тепло і з крана тече не тепла, а гаряча вода. Такі випадки справді трапляються, але не скажу, що масово», – пояснила Бойко.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...