Опубліковано: 12.11.2019. Переглядів: 900


«Куди дівають кошти?: хустянин звернуся до міськради шодо фінансування освіти (+ФОТО)

Хустянин Михайло Божан звернувся із запитом до Хустської міської ради з приводу фінансування одного з навчальних закладів Хуста.

На своє звернення чоловік отримав несподівану відповідь. У свою чергу, житель міста над Тисою опублікував надані мерією документи у рамках запитуваної ним офіційної інформації.

«Привіт. Ділюся інформацією яку маю. В вересні я публікував запит на фінансування ЗОШ 2, на який за другим разом отримав відповідь. Побачивши суми, у мене питання: Куди ці кошти дівають?! А ми батьки постійно чуємо що фінансування нема і щороку здаємо на ремонт класних приміщень, на шафи, на миючі засоби, навіть на туалетний папір дітям якого ніколи немає в туалетах. Хотілося б почути й вашу думку…», — написав М.Божан на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Реакція користувачів соцмережі на допис М.Божана не забаралися:

Василь Дуда: «Да! Картина Рєпіна! Такі космічні суми і ще при тому і з батьків здирають гроші!»

Наталія Дубровка: «Тут діє колишній мер Хуста і його шофер теж колишній, а тепер завгосп школи номер 2 тут все понятно».

Неля Родина: «То мелочі …львівська вулиця 92000000гр треба якось жити з рабів зачатих у гріхах».

Валя Сірко: «Це просто жах!!! Но я думаю до школи ці гроші не дійшли!!! А те що здається на школу батьками ніде не фіксується, тому і нема доказів, що ми щось здаємо!!!»

Кристина Ярема: «Нас вже роки це цікавить, той безлад що там коїтся!!!!! У коментах правда ніхто і нічого непише!!!!?? Напевно боятся люди».

Лідія Борнак: «Шафи,туалетний папір,миючі засоби….тут Ви можете посперечатись….а от ремонт….чітко видніються нулі».

Рома Гога: «Я знаю куди».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...