Опубліковано: 02.11.2019. Переглядів: 407


Гороскоп на 4 — 10 листопада

Овен. Можливий успіх у творчих справах. Варто зібрати сімейну раду й обговорити купівлю-продаж нерухомості. Розірвавши любовний роман, не шукайте розради в авантюрних знайомствах.

Телець. Не виключені подарунок від близького члена сім’ї чи невелике приємне придбання. Сімейним слід придивитися до поведінки своєї половинки – не дайте партнеру занудьгувати.

Близнюки. Вам можуть зробити привабливу пропозицію, пов’язану з роботою. Порадують молодші члени сім’ї або старші родичі фінансово підтримають ваші ініціативи. На бійтеся змін!

Рак. Наведіть порядок у власних думках і не потурайте своїм слабкостям: з’явиться бажання витратити більше, ніж дозволяє бюджет. У вихідні не замикайтеся в домашньому просторі.

Лев. Ви не застраховані від побутових негараздів. Зате позитивні події передбачаються у всьому, що пов’язано з професійною діяльністю. Можете очікувати перемоги над конкурентами.

Діва. Відкладіть справи, що вимагають колосальних енерговитрат. Підіть на лікарняний або працюйте з мінімальним навантаженням. Не передбачається ні сімейних проблем, ні фінансових.

Терези. Виділіть основну проблему й подумайте, як її усунути. Не панікуйте, все буде добре. Підтримку шукайте в старших членів сім’ї. На роботі утримайтеся від пліток. Остерігайтеся віртуальних шахраїв.

Скорпіон. На роботі буде втомлива метушня, багато поїздок і зустрічей, у ході яких доведеться проявити навички дипломатії. У сім’ї – без проблем, але зверніть увагу на настрій близької людини.

Стрілець. Поверніться до справ, на які постійно бракує часу, особливо якщо займаєтеся творчістю. Трохи експериментів не завадить у банальних речах. Освіжіть свій образ стильними аксесуарами.

Козеріг. Уникайте надмірного навантаження в спорті та домашніх справах. Самотнім слід попрацювати над унікальним стилем. Не довіряйте порадам, якими рясніє інтернет. Буде й багато романтики.

Водолій. Передбачається чимало поїздок, відповідальних справ і переговорів. До вихідних обстановка стане менш напруженою. Дозвольте собі відпочити та відновити емоційний баланс.

Риби. Не варто витрачати час на суперечки з сім’єю, питання, що викликало розбіжності, навряд чи вирішиться. Якщо ви мрієте про справжнє кохання, не ігноруйте залицяння друга.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...