Опубліковано: 31.10.2019. Переглядів: 10783


Внесли закон про нові правила розмитнення євроблях: подробиці

Партія «Слуга народу» пропонує виключити транспортні засоби з переліку підакцизних товарів з 2021 року. Документ знаходиться на розгляді податкового комітету Ради.

У Верховну Раду внесли законопроект №2342. Ним пропонується зниження ставок акцизного податку на ввезення транспортних засобів на територію України, повідомляють на сайті ВР.

«Протягом 180 календарних днів з дня набрання Законом чинності, не враховувати віковий коефіцієнт у формулі. Від цього показника формуються ставки акцизного податку для транспортних засобів, легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів», — пояснює ініціатор законопроекту, депутат від партії Слуга народу Олексій Ковальов.

Документ пропонує скасувати норму, яка передбачає коефіцієнт 40 до ставок акцизного податку для транспортних засобів, які використовувалися від 5 до 8 років і коефіцієнта 50 для автомобілів, які використовувалися понад 8 років.

Для транспортних засобів, старше 30 років, і антикваріату пропонується скасувати вимогу щодо екологічних норм при ввезенні.

Депутат також пропонує виключити транспортні засоби з переліку підакцизних товарів з 2021 року.

Мова йде про виключення з переліку «автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів.

«Нововведення повинні створити правові передумови для розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, що ввозяться в Україну, а також дасть доступ українцям до вживаному транспорту»,- зазначає Олексій Ковальов.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...