Опубліковано: 31.10.2019. Переглядів: 13299


Чемпіонат України з кросу на підтримку військових відбувся в Ужгороді (ФОТО)

Про Чемпіонат України з кросу, який пройшов в Ужгороді на підтримку наших військових, розповів на своїй сторінці у Фейсбуці його учасник Shynkariuk Igor.

Слід зазначити, що в Чемпіонаті окремою групою взяли участь ветерани АТО та бійці, котрі отримали поранення внаслідок війни на Донбасі

«В рамках Чемпіонату України з кросу, який проходить цими днями в Ужгороді, мав за честь разом з ветеранами війни, командою «Нескорених» пробігти дистанцію на підтримку наших військових, які захищали та подовжують виконувати свій конституційний обов’язок по захисту нашої країни в зоні проведення ООС.

Ми повинні робити все, що в наших силах для підтримки людей, які присвятили своє життя захисту України і ніколи не забувати, що за тисячі кілометрів від нашого краю вони ризикують своїм життям заради нашого добробуту та миру.

Було приємно під час бігу чути слова підтримки від наших містян та відчувати, що ми робимо правельні, вчасні і необхідні речі. Це показник зрілості нашого суспільства, який надає наснаги.

Дякую Вам усім та низький уклін.

Дякую організаторам за бездоганну організацію та надану можливість прийняти участь ветеранам серед кращих спорсменів України.

Слава Україні!», — написав Shynkariuk Igor.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...