Опубліковано: 30.10.2019. Переглядів: 6556


Життя закарпатця розділилося на “до” і “після”: небайдужих краян просять допомогти (ФОТО)

Мешканець села з Вільхівці-Лази Михайло Руснак до недавно жив щасливим життям. За 17 років шлюбу з дружиною Маргаритою вони народили двох чудових синів. Чоловік віддано працював в Одесі, аби в сім’ї був достаток. За словами дружини Маргарити, Михайло ні в чому не відмовляв родині, бо завжди був преконаний, що зможе заробити ще.

Однак, у серпні у родину Руснаків прийшла біда… Михайло відчув біль у шлунку, який лікарі спершу пояснили гастритом, але після наступних обстежень приголомшили вироком, що це таки пухлина шлунку, котру треба оперувати.

Цей діагноз бзсумнівно поділив життя родини Руснаків на “до” і “після”. Дружина Маргарита змушена була звільнитися з роботи у дитсадочку у селі Вільхівці-Лази, аби допомагати чоловікові у боротьбі з недугою.

Наразі Михайло Руснак вже пройшов чотири курси хіміотерапії, а наступний крок – операція. Лікування чоловіка потребує великих грошей – 4 хіміотерапії передопераційні – 40 тис. грн., операція – 120 тис. грн., 4 хіміотерапії після операції – 40 тис. грн.), тому дружина Михайла Маргарита і вся сім’я чоловіка благають про допомогу всіх небайдужих людей! Кожна копійка може стати порятунком для чудового чоловіка, прекрасного батька і доброї людини Михайла Руснака.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

4149 4991 1151 8955 ПриватБанк Маргарита Руснак


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...