Опубліковано: 29.10.2019. Переглядів: 653


«Україна на порозі страшної епідемії» — Зеленського просять зібрати засідання РНБО

Фракція «Голос» закликає президента Володимира Зеленського провести засідання Ради національної безпеки і оборони щодо ситуації в Україні із захворюванням на дифтерію.

Про це заявила депутат від партії «Голос», член парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ольга Стефанишина на засіданні Верховної Ради.

За її словами, нині Україна «стоїть на порозі можливої епідемії найстрашнішої хвороби, яка називається дифтерія».

«Щойно нас повідомили, що підтвердилося 14 випадків дифтерії у студентів ужгородського університету. Це дуже велика цифра, адже за цей рік маємо вже 20 випадків», — додала вона. Депутат зауважила, що під час минулої епідемії дифтерії в Україні захворіли 20 тис. осіб, померли 700.

Стефанишина наголосила, що вакцинація — єдиний спосіб запобігти інфікуванню дифтерією. На її думку, в країні необхідно провести потужну інформаційну кампанію з вакцинації.

«Сьогодні 30% дітей і 50% дорослих не є вакцинованими від дифтерії. Кожні 10 років дорослі мають робити щеплення від дифтерії. Сьогодні ми з фракцією «Голос» звертаємося до президента України для того, щоб провести спеціальне засідання щодо можливого спалаху дифтерії в Україні», — заявила Стефанишина.

Вона додала, що президенту буде направлене відповідне звернення.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...