Опубліковано: 29.10.2019. Переглядів: 1391


На Хустщині, вимагаючи ремонту дороги, люди блокували автомобільний рух (ФОТО, ВІДЕО)

За підсумком акції вдалося досягти компромісу: після узгодження часу зустрічі з керівником ОДА протестувальники розблокували дорогу.

Через катастрофічний стан доріг на Хустщині місцеві мешканці та всі небайдужі закарпатці вийшли на мирну попереджувальну акцію протесту.

Люди вийшли на дорогу сьогодні о 8.20 ранку, заблокувавши автомобільний рух у центрі с.Липецька Поляна в Хустському районі. Учасники протесту вимагали проведення ремонтних робіт дорожнього покриття.

Як повідомив один із учасників Михайло Ловга, згодом було досягнуто компромісу: протестувальники домовилися із представниками ОДА про зустріч ініціативної групи із керівником області Ігорем Бондаренком Зустріч має відбутися у четвер, 31 жовтня.

«Обіцяють викликати підрядника і знайти хоч якесь фінансування, щоб розпочати роботи вже у листопаді», — додав Михайло Ловга.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “На Хустщині, вимагаючи ремонту дороги, люди блокували автомобільний рух (ФОТО, ВІДЕО)

  1. perecdp@mail.ru

    Дмитро Петрович Перец 🤔🇺🇦🤥Дмитро Петрович Перец !!! УКРАЇНА !!! ХУСТ !!! Яма на ямі у Липецькій Поляні !!! ЦЕНТР ЄВРОПИ !!! Дорога у жахливому стані, потребує капремонту ! Із за ям надорозі, не одноразово траплялись жахливі ДТП ! Село находиться на відстані 28 кілометрів від районного центру Хуста, зато наша влада дивиться на нас крізь пальці ! Ремонт не проводився декілька років, с часів СССР, хочь асфальтний завод находиться рядом ! Пожарна, скора, відмовляются їхати до нашого села, а таксі беруть двойну плату !!! Управление Фото Дмитро Петрович Переца. (((КРИК ДУШІ ОДНОСЕЛЬЧАН)))
    https://studio.twitter.com/library/3_1009653625331699712

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...