Опубліковано: 28.10.2019. Переглядів: 286


У Чорнобилі з’являться незвичні екскурсії

Вперше в історії в Чорнобилі для туристів хочуть організовувати екскурсії на повітряних кулях.

Про це розповів Віталій Петрук, який до нещодавнього часу очолював Держагентство з питань зони відчуження, повідомляє сайту «Сегодня«.

«Активно розробляється можливість катання туристів над зоною відчуження на повітряних кулях. Є кілька компаній, які готові надавати таку послугу. Вони зараз вивчають цю можливість», — сказав нам Петрук.

За його словами, такі прогулянки безпечніші за піші.

«Хоча і піші проходять безпечними маршрутами», — уточнив Петрук.

Також є наміри розвивати інфраструктуру в прилеглих до зони відчуження населених пунктах. Наприклад, обговорюється питання облаштування в Іванкові на Київщині додаткового готелю.

«Те, що вони з’являться, — це добре. Для туристів створюватимуть хороші умови, а значить, щось покращиться і для нас. Але є один великий мінус. У Чорнобилі досі немає аптеки, але ж тут залишилися жити такі, як я, і нас досить багато. Сюди приїжджають десятки тисяч туристів щорічно, а з появою повітряних екскурсій їх стане ще більше. А раптом хтось із них поранитися або комусь стане зле? Ніде купити навіть найпростіших ліків — від саден, головного болю, температури, застуди. Просимо або вимагаємо, не знаю навіть як сказати, щоб влада організувала у зоні відчуження продаж ліків», — розповіла одна з самосілок.

За даними Держагентства з питань зони відчуження, 2019-го збільшилася кількість туристів, що відвідали Чорнобиль. Зараз це число перевищило 90 тис. осіб, тоді як торік на екскурсіях побували 72 тис. людей.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...