Опубліковано: 27.10.2019. Переглядів: 392


Троє закарпатців збували фальшиві гроші (ФОТО)

Прокуратура області погодила підозру трьом закарпатцям у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті підроблених грошових коштів, вчинених за попередньою змовою групою осіб у великому розмірі.

Попередньо встановлено, що двоє чоловіків та одна жінка налагодили схему збуту фальшивих банкнот за ціною, що становила 50% від їх номіналу. Так, один із підозрюваних – мешканець Рахова, збував підроблені 100-доларові купюри, джерело походження яких правоохоронці встановлюють. Він відправляв їх рейсовими автобусами після повного розрахунку за фальшивки. Пошук клієнтів організовувала ужгородка. Інший фігурант, мукачівець, підробляв 200 та 500 гривневі банкноти, які поширював на Закарпатті. Його затримали після чергової оперативної закупки «грошей».

За результатами обшуків у Мукачеві та Рахові вилучено значні суми банкнот у національній та іноземній валютах – як із ознаками підроблення, так і «виручку». Нацполіція веде подальше досудове розслідування, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...