Опубліковано: 27.10.2019. Переглядів: 650


Закарпатський священник-екзорцист каже, що Геловін – це не забава

Геловін — це ніяка не забава, і нічого спільного з християнством не може мати, — священик-екзорцист Андрій Шут.

Таке звернення до жителів краю розмістили на сторінці спільноти Греко-католицьке Закарпаття в соціальній мережі Фейсбук.

У повідомленні йдеться: «Ігри з бісами не минають безслідно».

Пояснюється: на Геловін кафе, бари та нічні клуби заманюють відвідувачів цікавими розважальними програмами, модними співаками та групами, веселими іграми та обіцянками «безмежних веселощів».

Про серйозні наслідки святкування Геловіна розповідає священник-екзорцист Андрій Шут. «Геловін — це ніяка не забава, і нічого спільного з християнством не може мати. Деякі екзорцисти мають приватну думку, що навіть переодягатися в костюм сатани або чорта небезпечно. Найголовніше — це ідея, з якою метою ти це робиш, що тобі це дає, чому ти в цьому береш участь. Демони — вороги життя, вороги спасіння, і тому сама ідея Геловіну не прийнятна для християнина», — пояснює священник. За його словами, тяжкі наслідки таких «розваг» — відкриття свого життя для демонів. Навіть якщо ти атеїст, це не означає, що ігри з бісами минуть для тебе безслідно. В першу чергу від таких розваг шкоди зазнає душа. Людина, яка не визнає Бога, — хороша приманка для сатани. Геловін — свято нечистої сили, створене всупереч вірі в Бога, через нього біси показують своє володарювання, і християнин не може в ньому брати участь.

Священник звернув увагу, що сатана не питає, йому не цікаво, свідомо чи несвідомо ти береш участь в таких «святах».

«Ти зайшов на його територію – він задоволений буде. Бог же творив людину вільною, і тому Бог рахується з вибором людини, біс – ні. Він може тимчасово допомогти людині, але потім обов’язково забере те, що дав: кар’єру, гроші, інші послуги – назад, поверне собі, та ще й доведе ту нещасну людину до трагічної смерті, до самогубства, іншого сумного фіналу. Його «послуги» коштують дуже дорого », — зазначає екзорцист.

У своєму служінні священик не раз стикався з одержимими, які і постраждали саме від впливу злих духів, причому як прямої їхньої дії, так і непрямої. Наприклад, якщо раніше хтось у родині зайнмався магією, ворожив, «зціляв» інших людей.

«99% тих людей, які до мене звертаються, вимагають молитви визволення. Це люди, які безпосередньо мали контакт з різними ворожками, знахарками, або хтось з їхньої родини займався такими речами, або людина мала святотатську сповідь, або відійшла від Бога, або уклала пакт із бісом, щоб отримати якісь тимчасові вигоди. Серед цих людей були й ті, які терпіли великий фізичний біль, їх щось крутило, душило, вони сильно кричали », — згадує священник.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...