Опубліковано: 26.10.2019. Переглядів: 458


Оприлюднено декларації про доходи кількох претедентів на посади голів РДА на Закарпатті

У Єдиному державному рєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розміщеному на сайті Національного агентства з запобігання корупції, оприлюднено декларації про доходи за минулий рік кількох претендентів на посади голів районних державних адміністрацій (РДА)в Закарпатській області.

Так, на посаду голови голову Хустської РДА претендує викладач за фахом Володимир Гнатківський. у 2014 він був фігурантом корупційної справи у Вищому професійному училищі №34 міста Виноградів, яким керував його батько.

Претендентом на голову Іршавської РДА є Віктор Товстий — депутат Іршавської ОТГ, юрист за освітою, підприємець, ТзОВ «Товстий і партнери» якого працює в сфері інформаційних послуг, реклами, консультує з питань комерційної діяльності та діяльності у сфері бухгалтерського обліку.

На посаду голови Міжгірської РДА розглядають кандидатуру Миколи Пастухова. Згідно з декларацією проживає в Ужгороді. Там має квартиру та земельну ділянку. До 2018 року був директором управлінської компанії «Хауз Менджмент Групп», які займалися обслуговуванням багатоквартирних будинків.  Активно опонує владі міського голови Ужгорода Богдана Андрїїва.

Наразі  керує ТОВ «Уж Менеджер», що займається комплексним обслуговуванням об’єктів, та, корпоративно, «ЕКО УЖ» з аналогічним основним видом діяльності.

Декларацію на посаду голови Перечинської РДА подав Ігор Денисенко — приватний підприємець. Він має квартиру у Київській області та автомобіль «Мазда», якому одинадцять років.

На голову Свалявської РДА кандидує Роман Тарабій — на президентських виборах членом ОВК №68 від Володимира Зеленського.

На посаду голови Тячівської РДА претендує Андрій Бібен. У володінні родини Бібенів є 4 земельні ділянки, цех по переробці деревини, офіс і квартира. Усе, крім квартири,оформлене на дружину.

З шести автомобілів два належать кандидату на пост РДА, а чотири — у володінні дружини.

Згідно із доходами сім’я Бібенів заробила на двох майже 6 млн. гривень. Також на банківських рахунках Андрій із дружиною мають трохи більше двох мільйонів гривень та 50 тисяч Євро.

У Воловецьку РДА претендує Сергій Лохаівський — підприємець , у власності якого є квартира, десятирічний автомобіль і трохи більший, ніж середньостатистичний по Закарпаттю, дохід.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...