Опубліковано: 26.10.2019. Переглядів: 653


Гороскоп на 28 жовтня — 3 листопада

Овен. Ви не застраховані від любовних драм і пристрастей. Вмійте швидко перемикати інтерес на справи, що дарують позитив. Можна зосередитися на розвитку бізнесу чи кар’єри, вилити емоції через творчість.

Телець. Не провокуйте домашній конфлікт, краще примусьте себе змовчати. Обіцяють завершитися успіхом справи, до яких уже доклали чимало зусиль. Не плануйте переїзд, домашній ремонт та інші виснажливі заходи.

Близнюки. Важливо постійно знаходити нові джерела позитивних емоцій. Забудьте про свій паспортний вік. Відповідально ставтеся до вмісту власного гаманця й не витрачайте його вміст на одномоментні розваги.

Рак. У заплутаних службових справах варто звернутися за допомогою до старших колег чи керівництва. У сфері почуттів складеться спокійна обстановка. Тиждень підходить для побачень і зізнань у коханні.

Лев. Єдиною неприємністю стане чиясь заздрість. Передбачається кілька великих перемог, які викличуть резонанс. Постарайтеся ігнорувати плітки. Закоханим слід ще раз спробувати добитися уваги об’єкта симпатій.

Діва. Громадське життя чи робота так поглинуть, що не залишиться сил на інше. Постарайтеся розібратися зі справами до вихідних. У самотніх можуть тісно переплестися робота й особисте життя. Поки не купуйте нерухомість.

Терези. Зосередьте увагу на усуненні побутових негараздів. Буде корисно навести повний порядок вдома, оновити гардероб, віднести в ремонт несправне обладнання. Не занурюйтеся в ностальгічні спогади.

Скорпіон. Слід ретельніше формувати коло друзів. Сімейним рекомендується приділяти партнеру максимум турботи. Тим, хто шукає кохання, небажано відновлювати стосунки, які завдали чимало страждань.

Стрілець. Є шанс досягти успіху в справах, закінчити якийсь проєкт, вдало працевлаштуватися, здійснити переїзд, знайти нове джерело доходів або поправити самопочуття. Слід стримати свій фінансовий апетит.

Козеріг. Хтось успішно закінчить складний службовий проєкт, хтось задасть старт особистого бізнесу. Що стосується почуттів, то тут, скоріш за все, буде неоднозначна ситуація, не виключена нудьга від тривалих стосунків.

Водолій. Досить напруженими будуть лише перші дні, вже з середи ситуація повернеться в нормальне русло. Якщо шукаєте роботу, не відмовляйтеся від сприяння авторитетних знайомих. Можливий успіх у особистих справах.

Риби. Можливо, багато що викликатиме у вас роздратування, причини якого незрозумілі й вам. Побудьте в тиші, відшукайте джерела невдоволення та подумайте, як їх ліквідувати. Не поспішайте в особистих справах.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...