Опубліковано: 25.10.2019. Переглядів: 5863


Мати 11 дітей із Закарпаття просить допомогти врятувати її життя (ФОТО)

Наташі Потокі з Пушкіна Виноградівського району всього 44 роки і вона вже мати 11 (!) дітей. Найстаршому її синові 27 років, а найменшенькій донечці 3 рочки.

Троє від першого шлюбу вже дорослі, живуть окремо, їздять на заробітки.

Коло матері 8 неповнолітніх хлопчиків та дівчаток, старшій із яких всього-на-всього 15 років. Нещодавно у жінки діагностували рак шийки матки 3 стадії.

– Я знала, що у мене фіброма матки, але вона не росла і не турбувала мене. А кілька тижнів тому почали сильно боліти спина і низ живота. Больові відчуття віддавали у ноги настільки, що я не могла встати з ліжка. Лікувала радикуліт, вигрівала доти, доки не почалася сильна кровотеча. Лише тоді я звернулася по допомогу до медиків. Проте з Виноградова мене одразу направили в Ужгород. Виявилося, що мені з онкологією було суворо заборонено вигрівати спину – це ще більше прискорило процес… Зараз вже пішли метастази на ліву ногу, – розповідає Наташа Гашпарівна.

Жінка каже, що спина докучає її вже давно. Проте вона все списувала на важку сільську працю: багато труду з діточками, а ще й господарство є чимале – корова, свині, кури, качки, та й огород…Тепер бідкається, чому замість того, щоб звернутися до лікарів, займалася самолікуванням.

Наразі жінка в обласному клінічному онкологічному диспансері проходить безкоштовний курс лікування променями. Затим на неї чекає виснажлива і дуже дороговартісна хіміотерапія.

Грошей на лікування у багатодітної матері немає, її чоловік – інвалід ІІІ групи. Вона бореться за життя заради своїх маленьких діток, котрим ще так потрібна мама…

Всі бажаючі допомогти можуть надсилати кошти на рахунок №4149 5010 2100 3372 у Райффайзен банк Аваль на ім’я ПОТОКІ Наташі Гашпарівни або на рахунок № 4149 4390 1805 2773 у ПриватБанк на ім’я Наталії ІВАН.

Новини Виноградівщини


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...