Опубліковано: 24.10.2019. Переглядів: 2063


Сьогодні – День визволення Хустщини від німецько-фашистських загарбників (+ФОТО)

Відтак сьогодні вранці у центральній частині міста над Тисою було багатолюдно.

Зібралися ж традиційно на мітинг-реквієм, аби вшанувати пам’ять визволителів та покласти вінки і квіти до Монумента Слави.

Адже кожен вдячно пам’ятає подвиг героїв – захисників.

Відрадно, що захід гідного вшанування доблесних оборонців щороку об’єднує українців. Так, у 75-річчя з Дня визволення міста Хуст та Хустського району від німецько-фашистських загарбників низько схилили голови громадськість.

В знак глибокої пошани хвилиною мовчання згадали подвиг воїнів і пройнялися нестихаючою біллю, поклавши вінки та квіти до пам’ятника визволителям.

Виступив на заході в.о. голови Хустської РДА Михайло Попович, і заступник голови Хустської районної ради Віктор Сабадош, які також наголосили на великій значущості історичної події і висловили сподівання, що й молоде покоління пам’ятатиме небувалого героїзму загиблих воїнів.

Відтак, пригадався цього дня і безсмертний вислів Максима Рильського: «Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього…».

Не обійшлося також без нагород ветеранам і традиційних – солдатської каші та фронтових 100 грам. Завершився ж мітинг – реквієм спільною молитвою за Україну та її захисників.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...