Опубліковано: 23.10.2019. Переглядів: 5089


Дідуся після інсульту босого та голодного вигнали з лікарні на вулицю

У Нововолинську, Волинської області, з місцевої лікарні вигнали літнього чоловіка, котрий не мав грошей на ліки та їжу. Про це пише “Волинь 24”, з посиланням на Єлизавету Ніверську.

Зазначається, що жінка побачила біля лікарні свого знайомого, літнього чоловіка із побитими ногами. Він розповів, що після інсульту, проте він голодний і без ліків.

Чоловік зазначає, що коли попросив у лікаря їжу, той йому відповів: “У нас тут не столова”.

А тому літній чоловік босоніж пішов шукати гроші на лікування.

Жінку вразила поведінка медичного персоналу, котрі бачили, що людині було вкрай погано, проте йому ніхто не допоміг.

“Йшла в магазин, і випадково побачила біля міської лікарні, за територією, сидів чоловік похилого віку. Видно було, що людині погано, був без взуття, ноги побиті. Я підійшла, щоб надати хоч якусь допомогу і впізнала знайомого. Людина після інсульту, через що бувають провали у пам’яті”, — йдеться в дописі.

Чоловік розповів, що його поклали в кардіологію, а на вулиці він, бо пішов по гроші. З його слів, у відділені кардіології він другий день, голодний і без ліків.

“Коли він попросив у лікаря хоча б каші та зателефонувати рідним, йому відповіли “тут вам не столова і не пункт зв’язку”. Тому він і пішов по гроші. Як людина в лікарні другий день без документів, зв’язку і грошей — я не знаю. Коли він сидів під лікарнею ніхто з медперсоналу, якого на той час було вдосталь на вулиці (прибирали територію), не підійшов і не поцікавився, що з ним, чи не погано людині. Чергова медсестра сказала нам, що нема ліків, тому дивитись за ним не буде”, – пише Єлизавета.

“Від почутого і побаченого я була шокована. Ще раз переконалась, що поки подачку не дасиш, ніхто тебе лікувати не буде, та що там лікувати, і води ніхто не дасть. Нікому не бажаю опинитися в такій ситуації”, — додає дівчина.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


5 thoughts on “Дідуся після інсульту босого та голодного вигнали з лікарні на вулицю

 1. Піпусь Марія іванівна (Закарпаття)

  Жалко що так поступив лікар і мед персонал.А у мене наоборот.В Сколівську районну лікарню попали в тяжкому становищі моя дочка і зять після автомобільн.аварії.То дай бог здоровля лікарям і мед персоналу спасали їх спасли від смерті.Я ДЯКУЮ БОГУ І ЦИМ ЛЮДЯМ З ДОБРИМ СЕРЦЕМ ЩО ВОНИ ДОПОМАГАЛИ НАШИМ ДІТЯМ,БАТЬКАМ.

  Reply
 2. Анонім

  Ой, вернеться тим псевдомедикам їх бездушність, ой, як ще вернеться, та так, що не буде їм світ милий. Як можна так відноситись до людини, ще й безпорадної?!?!

  Reply
 3. Українець

  Господі Боже,нелюди.А клятва Гіпокоата!?!?!Гроші для них понад усе.Моральні вбивці.Земля кругла і все вернеся бумерангом,це два життєві правила.Ви праві!Всім добра!

  Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...