Опубліковано: 19.10.2019. Переглядів: 364


Як пори року впливають на характер народженої дитни?

Ми знаємо, що в момент народження кожнен отримує свій характер, який залежить від багатьох чинників.

Але не тільки зірки на небі вирішують, якими нам бути, астрологи також ділять людей на натури за порами року.

Зимові натури – складні й досить суперечливі. Вони знають собі ціну та відстоюватимуть свою думку за будь-яку ціну. Для них характерна цілеспрямованість, сила волі й здатність досягти великих результатів у будь-якій справі. Слабка сторона – емоційність і дратівливість, які іноді створюють бурю в склянці води.

Весняні натури – повна протилежність зимовим. Вони відрізняються нерішучістю та чутливістю. Як правило, талановиті, але не всім вистачає сили волі реалізуватися. Весняні люди піддаються чужому впливу, вони легкі на підйом і спонтанні.

Літні натури відрізняються великодушністю. Вони дуже енергійні, справжні лідери. При цьому, народженим у липні або серпні, не шкода буде віддати навіть останню сорочку, щоб допомогти близьким. Часто обпікаються, бо занадто довіряють не тим людям. Вони не терплять, коли їх вводять в оману.

Осінні натури пов’язують своє життя з мистецтвом, природа наділила їх чуттєвістю і художніми талантами. Розсудливість і здоровий глузд допомагають досягати великих висот у будь-якій справі. На жаль, вони нерідко страждають від депресії, закриваються від близьких і переживають стреси в собі. Людині-осені потрібно час від часу бувати на самоті, але не варто занадто довго жити в ізоляції, відкривайтеся світу.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...