Опубліковано: 17.10.2019. Переглядів: 5839


37-річна жінка померла після нескладної гінекологічної процедури (ФОТО)

У Чернівцях після нескладної гінекологічної процедури померла 37-річна Наталія Винник. Зранку вона пішла в лікарню, а вже через кілька годин медики зателефонували її рідним і повідомили про смерть. Родичі винуватять у смерті лікарів.

Померла, за словами родичів, не мала серйозних проблем зі здоров’ям.

Єдине — не могла завагітніти, а тому й прийшла до лікарів. Її під загальним наркозом робили гістероскопію (метод діагностики, котрий допомагає лікарю оглянути матку та вічка маткових труб, швидко і точно встановити діагноз і за необхідності, провести лікування, — Gazeta.ua). Лікарі , які робили діагностику, назвали рідним одразу кілька версій смерті Наталії, повідомляє ТСН.

«Версії — це алергічна реакція, і лопнув легеневий тромб. Коли зайшов до кабінету зайвий раз уточнити, що стало причиною смерті, то сказали: різко впав тиск. Дві версії різні протягом такого малого відрізку часу», — каже чоловік сестри загиблої Віталій Козак.

Завідувачка відділення, у якому робили операцію, спілкуватися відмовилась. Виконуючий обов’язки головного лікаря запевняє, що усі лікарі, які робили операцію – висококваліфіковані. Процедура була успішною, а погано жінці стало вже після неї. У жінки зупинилося серце, пішов набряк легенів. Реанімаційні заходи не допомогли.

Що саме спричинило зупинку серця — з’ясовують у обласному патологоанатомічному бюро, бо лише розтин тіла дозволить точно встановити причину.

У поліції за заявою родичів відкрили кримінальне провадження щодо ймовірного неналежного виконання медиками своїх обов’язків.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “37-річна жінка померла після нескладної гінекологічної процедури (ФОТО)

  1. Аноним

    Вони поставлять діагноз скритіє який лікарям підходить.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...