Опубліковано: 13.10.2019. Переглядів: 512


Сусідка Зеленського розповіла про життя поряд із президентом

Співачка Гайтана разом із родиною переїхала в новий будинок і стала сусідкою президента Володимира Зеленського.

Співачка розповіла про враження від життя поряд із главою держави, передає Сьогодні.

«Я впевнена, що спати можна ще спокійніше, тому що з’явилося дуже багато охорони. Я здивована, тому що мені здавалося, що буде важко проїхати і будуть пробки, але нічого такого немає», — розповіла вона.

Гайтана додала, що не бачилася з президентом, але думає, що за нею спостерігають.

«Мені здається, що він іноді стежить за мною, коли я катаюся на велосипеді. Коли я виїжджаю, то бачу, як авто бренду Mercedes-Benz з темними вікнами їде повільно за мною. Може, це вже манія або мені так хочеться в це вірити «, — зазначила співачка.

Гайтана також розповіла, що іноді бачить президентський кортеж. Співачка переконує, що руху іншого транспорту авто Зеленського не заважають.

«Він не ховається нікуди — це дуже круто. Кортеж можна побачити, але це невеликий кортеж — кілька машин. У той же час вони хитрі, свої машини ставлять в різних точках, тому його так не спіймаєш просто. Але мій чоловік ходить на риболовлю і каже, що він все знає. Одного разу ми полетіли в Дніпро і мій чоловік каже: «Президент в цей день теж полетів. Може якось попросиш його, щоб він нас в свій літак взяв «, — жартома згадала Гайтана.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...