Опубліковано: 11.10.2019. Переглядів: 1960


Жінка народила 6 дітей від рідних братів, є померлі — ЗМІ (+ФОТО)

У м. Чернігові у 29-річної багатодітної матері забрали 6 дітей.

Про це пише видання Вголос із посиланням на val.ua.

Зазначається, що жінка мешкає у квартирі разом із своїми двома братами та 6 дітьми. У приміщенні вимкнені усі комунікації, а тому люди буквально вирили у квартирі вигрібну яму.

Місцеві жителі розповідають, що у жінка постійно нетвереза, у неї ніколи не було кавалерів, проте та постійно вагітніла. Відтак, діти ймовірно народились від її братів. Одне із немовлят померло.

Начальник служби дітей Деснянського району. Катерина Науменко повідомила, що 29-річна мати народила 6 дітей. Найперша дитина народилася, коли породіллі ледь виповнилося 16 років.

«Умови, в яких перебували діти, просто жахливі, – розповідає Катерина Петрівна. – Ми попереджали її кілька разів, щоб вона привела до ладу своє житло, але жінка не реагує. Тому минулого року служба прийняла рішення відібрати дітей без позбавлення батьківських прав. Ми ще сподівалися, що жінка зрозуміє і створить нормальні умови для дітей. Адже у її квартирі поставлені пластикові вікна. Є пральна машина, газова плита. Однак, усе в жахливому стані».

Наразі діти ( найменшій 5 років, а найстаршій 13) тимчасово перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей в Чернігові.

«Діти, звичайно, дуже люблять матір, – розповідає Катерина Науменко. – Вона часто ходить до них у центр. Постійно обіцяє, що забере дітей до дому. Втім ніяких дій, окрім слів, для цього не робить. Нині вона знову вагітна».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...