Опубліковано: 05.10.2019. Переглядів: 795


Гороскоп на 7 — 13 жовтня

Овен. Ви будете просто чарівні. Гарний час для нових знайомств та флірту. За кермом не реагуйте на транспортних хамів. Взагалі навчіться гасити роздратування. Уїкенд може виявитися «невиїзним», але доволі цікавим.

Телець. Проаналізуйте свої відчуття: можливо, настала пора перемін, і важливо зрозуміти, з чого почати. Але ті, хто залишить усе, як є, теж не прогадають. На роботі адекватно реагуйте на критику – вона конструктивна.

Близнюки. Приділяйте більше уваги молодшим родичам, будьте для них зразком. Ігноруйте бажання старших лізти у ваше життя. Не реагуйте на провокації та контролюйте емоції. Вітаються будь-які заняття спортом.

Рак. Тиждень пройде легко. У професійній сфері очікується прорив. Ви зможете вигідно придбати потрібну річ за рахунок акцій. Помірність – оптимальна стратегія поведінки у сфері почуттів та заняттях спортом.

Лев. Не варто демонструвати оточуючим свій егоїзм. Це особливо актуально для амбітних чоловіків. Сімейні знайдуть тепло й затишок у рідних стінах. Молодим не завадить бути більш обережними в соціальних мережах.

Діва. Поводьтеся скромніше, розпоряджаючись грошима. Не ігноруйте родичів, деякі з них потребують вашої підтримки. Варто скласти плани на найближче майбутнє. У вихідні очікується якесь гарне домашнє святкування.

Терези. На особистому фронті постарайтеся зайняти позицію «лагідної овечки». Таким чином досягнете того, чого давно прагнули. Уникайте різких змін на роботі. Рекомендується дозвілля в колі рідних, у тихій домашній гавані.

Скорпіон. Відмовтеся від наполеонівських планів на тиждень. Удача буде на боці тих, хто з головою порине в сімейні турботи. Не виключені зустріч зі старим другом, поповнення в родині, інші радісні новини та події.

Стрілець. Цей тиждень може порадувати вас потоком позитивних новин. Швидше за все, почуєте «так» у відповідь на якесь важливе прохання, що усуне частину поточних проблем. Організм вимагає від вас посиленої уваги.

Козеріг. Варто переглянути своє ставлення про життя: забудьте про недовірливість, невпевненість у собі й схильність до самокритики. Позитивні емоції подарують спілкування з людьми, культурне дозвілля й фізична праця.

Водолій. Дехто стане заручником ностальгії. Але минулих зв’язків не повернути, тож живіть тут і зараз, шукайте джерела позитивних емоцій. Можна позбутися непотрібного хламу й зайнятися саморозвитком.

Риби. Передбачається оптимістичний настрій, віра в себе й бажання підкорити найнеприступніші фортеці. На особистому фронті – без кардинальних змін. Сімейним зі стажем слід повернути «вогник» у стосунки.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...