Опубліковано: 05.10.2019. Переглядів: 9938


Угорщина забирає назад свої паспорти у закарпатців, — Москаль (ВІДЕО)

Угорщині доведеться забрати свої паспорти у мешканців Закарпатської області. Частину з них отримали шахраї, які не являються етнічними угорцями.

Для отримання документу вони надавали фальшиві документи, натомість навіть не знали угорської.

«Якщо хтось хоче паспорт цієї країни, то отримує направлення до університету, де дають сертифікат, що він пише, читає і вільно розмовляє угорською мовою. Друге – або бабуся, або мати були громадянами Угорщини», – пояснив колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль.

Чиновник зазначив, що за хабар шахраї отримують довідку про угорських родичів. Однак мову вивчити для них надто тяжко, адже угорська одна з найскладніших.

«Спочатку Угорщина не знала, що ми корумпуємо. Зараз йдуть суди один за одним. Дали можливість складати іспит на знання угорської мови головам сільських, селищних, міських рад, а також приймати від них присягу тощо. Виявилося, що більше половини паспортів було видано тим, хто не є етнічними угорцями, не знають мови, проживають у Києві чи ще десь», – додав Москаль.

Іноземні паспорти забирає поліція, якщо пред’явник не може заговорити угорською.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


2 thoughts on “Угорщина забирає назад свої паспорти у закарпатців, — Москаль (ВІДЕО)

  1. Юлія

    Угорщина ще певно не знала що їхні прикордонники пропускають з просрочиними візами. Бред це когось жаба задавила бо сосід певно працює по Угорському паспорту а він не може. От вона типічна Україна замість того щоб допомагати один одному то Нє. Треба втопити в лошкі Гімна.

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...