Опубліковано: 04.10.2019. Переглядів: 429


Аварія літака піді Львовом: троє людей загинуло (+ФОТО)

У літаку, що аварійно приземлився під Львовом, за попередніми даними, є загиблі. Розпочато розслідування.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

«Сьогодні о 6:42 під час виконання чартерного вантажного рейсу авіакомпанії «Україна Аероальянс», за попередньою інформацією, з 7 членами екіпажу на борту, що виконував рейс за маршрутом Віко (Іспанія) — Львів, після запиту екіпажем дозволу на посадку на аеродром «Львів» о 6:48 літак зник із екранів радарів і був втрачений радіозв’язок із екіпажем.

На аеродромі «Львів» оголосили сигнал «Тривога», повідомлено рятувальним службам. Через 20 хв. екіпаж вийшов на зв’язок із ДСНС і повідомив про здійснення аварійної посадки на ґрунт у селі Сокільники приблизно за 1,5 км до аеродрому. Аварійно-рятувальна команда аеропорту оперативно прибула на місце події. За попередніми даними, є загиблі», — повідомив Лавренюк у Facebook.

За його словами, «аварійну посадку здійснили у зв’язку з закінченням пального».

«Розпочато розслідування зазначеної події», — зазначив він.

«За попередньою інформацією, є п’ятеро загиблих, із кількома членами екіпажу присутній зв’язок», — пише директор департаменту Адміністрації міського голови Євген Бойко.

У результаті аварії Ан-12 під Львовом загинули 3 людини, троє постраждали, інформації про двох немає, — повідомляють у прес-службі ДСНС.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...