Опубліковано: 03.10.2019. Переглядів: 844


Як оформити субсидію через інтернет: покрокова інструкція (+ФОТО)

Українці можуть оформити субсидію через інтернет. Це можна зробити через офіційний сайт міністерства соціальної політики.

На сайті міністерства необхідно обрати рубрику «Е-Сервіси». Далі — «Субсидії». На екрані автоматично з’явиться перелік способів реєстрації. Треба обрати один, пояснили у Мінсоцполітики.

Щоб оформити субсидію онлайн, треба обрати «реєстрацію або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» чи «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID».

На екрані автоматично з’явиться перелік способів реєстрації

Якщо оберете «реєстрацію або вхід за адресою електронної пошти», документи доведеться подавати у паперовій формі в органи соціального захисту.

Після успішного входу в систему, перейдете до заповнення заяви та декларації в електронній формі. У заяві не забудьте вказати відділення банку, де плануєте отримувати субсидію у грошовій формі.

Після успішного входу в систему, перейдете до заповнення заяви та декларації в електронній формі

Після заповнення необхідних реквізитів, перевірте та підтвердіть вірність внесених даних. Подайте документи.

Після успішного входу в систему, перейдете до заповнення заяви та декларації в електронній формі

Тоді на електронну пошту отримаєте повідомлення, що заяву на призначення житлової субсидії успішно зареєстровано. Номер заяви краще зберегти.

Заяву розглядатиме орган соціального захисту населення, який зазначили при заповненні електронної форми. До нього доведеться особисто звернутися, якщо не використовували електронного цифрового підпису. Там власноруч підпишете необхідні документи. Щоб узгодити час і дату, отримаєте додатковий дзвінок від уповноваженого органу.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...