Опубліковано: 02.10.2019. Переглядів: 2648


Кілер із Карпат: показали трейлер фільму із Жаном Рено, який знімали у закарпатському Синевирі (ВІДЕО)

Показали трейлер фільму «Холодна кров» із Жаном Рено у головній ролі. Його знімали у Карпатах (національний парк «Синевир»), США та Канаді.

Світовим дистрибутором фільму є Universal, в Україні — MMD UA, повідомляє Держкіно.

Стрічка розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд із його помешканням трапляється нещасний випадок — дівчина розбивається на мотосанях. І кілер вперше рятує чуже життя.

«Сюжет фільму зачепив мене атмосферою відчуженості. Озеро, ліс навкруги — знову самотність. Мені подобаються персонажі такого типу. Цей хлопець — найманий вбивця Генрі, такий же одинокий, яким був і Леон. Я був неймовірно вражений, побувавши в Карпатах: вони надзвичайно красиві. Під час зйомок було дуже холодно, але кожного ранку ми спостерігали магічний ліс. Усі українці, з якими ми спілкувались, дуже тепло до нас ставилися. Я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут ще якісь нові проекти, адже країна та люди надзвичайно відкриті», — розповідає Жан Рено.

Режисер і сценарист Фредерік Петіжан схвально відгукнувся про українських кіношників.

«Вони надзвичайно прагнуть виконати свою роботу найкращим чином. Я дуже непроста людина в роботі. Та, попри що, уся команда працює дуже злагоджено. Частину фільму ми знімали на березі карпатського озера Синевир. Пейзажі в цих місцях ідеально збіглися з тими, що я собі уявляв, працюючи зі сценарієм. Враження від цих місць не зіпсували навіть тривалі морози», — зазначив Петіжан.

У фільмі також знялись Сара Лінд, Девід Гясі, Ігор Цишкевич, Джо Андерсон. В український прокат фільм вийде 17 жовтня.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...