Опубліковано: 02.10.2019. Переглядів: 8862


Лего Сіті — одна з найпопулярніших лінійок конструкторів

Компанія Лего була заснована в Данії в 1916 році. Вона займалася виготовленням дерев’яних іграшок. Лише в 1949 році фірма почала випускати цеглинки з пластмаси, які зробили її відомою.

На сьогодні Lego — один з найбільших виробників іграшок в усьому світі.

Кожного року виготовляється близько 23 мільярдів елементів Лего.

Деталі поєднуються в наборы, які відносяться до тієї чи іншої серії: Creator, Friends, Universe, Ninjago: Nindroids та інші. Найпопулярнішою серією є конструктор Lego City.

Переваги конструкторів LEGO CITY

Серед переваг конструкторів Лего Сіті слід зазначити:

  • безпечність;
  • функціональність;
  • варіантність;
  • надійність;
  • тривалий термін експлуатації.

Конструктори виготовляються з безпечних матеріалів. Кожен чоловічок Лего має отвір у голові для того, щоб дитина, яка випадково проковтнула фігурку, могла дихати. Деталі, які були зроблені ще в минулому сторіччі, є абсолютно сумісними з більш новими моделями. Якщо дитина має хоча б два блоки, вона може поєднати їх вісьмома способами. Конструктори дуже міцні, за допомогою міні-цеглинок можна спорудити, наприклад, стіл, який витримає високе навантаження.

З чого складається серія конструкторів Лего Сіті?

В цій серії наявна велика кількість персонажів та різних тем, яка відтворює життя у місті. За бажанням можна сконструювати ціле місто з будинками, дорогами, лікарнями, школами, магазинами. Жителі цього міста — звичайні містяни, поліцейські, моряки, залізничники і т.д. Серія розрахована на хлопчиків та дівчаток віком від 5 років, які цікавляться автомобілями, архітектурою, космосом, потягами або іншими видами транспорту.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...