Опубліковано: 01.10.2019. Переглядів: 276


Кабмін обіцяє допомагати сім’ям, які віддають за комуналку більше 15% доходів

Українським сім’ям, які на оплату комунальних послуг витрачають понад 15% від своїх доходів, Кабмін збирається виплачувати фінансову підтримку.

Ідеться про це в програмі дій уряду. Її текст опублікований на офіційному сайті Верховної Ради.

«Українська сім’я (домогосподарство) не повинна платити більш як 15% від свого доходу за комунальні послуги. Ті, хто вимушений буде сплачувати більше, отримує підтримку від держави», – зазначено в документі.

В уряді також мають намір знизити вартість енергоресурсів. Зробити це планують завдяки запровадженню на енергетичних ринках конкуренції й стимулюванню власного видобутку енергоресурсів, зокрема газу та нафти.

«Енергетичні ресурси – це ринковий товар. На ринку має бути багато покупців та продавців. Ні в кого не має бути можливості диктувати свої ціни. Паливно-енергетичний сектор має чітко реагувати на світові тенденції до зниження вартості енергетичних ресурсів», — ідеться в програмі.

Також Кабмін планує створити стратегічний запас енергоресурсів, якого вистачить щонайменше на 2 місяці.

«Ми диверсифікуємо джерела та маршрути постачання енергетичних ресурсів. Підвищимо рівень захищеності енергетичної інфраструктури, в тому числі від кібератак, підвищимо рівень фізичного захисту», — указано в документі.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...