Опубліковано: 01.10.2019. Переглядів: 16948


Хустській центральній міській бібліотеці — 70 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У неділю, 29 вересня, у читальній залі Хустської центральної міської бібліотеки відбулися ювілейні урочистості, приурочені 70-річчю від дня створення книгозбірні та Всеукраїнському дню бібліотек. На святкову подію прийшли інтелігенція краю – поети, письменники, митці тощо.

Власне, Хустську центральну міську бібліотеку утворено у 1949 році.

З 1974 року вона входила до складу Хустської районної централізованої бібліотечної системи, а з 2001 року міська бібліотека підпорядковується управлінню культури, молоді та спорту Хустської міськради. Наразі книгозбірні – 70 років і її книжковий фонд налічує 37 тисяч примірників. Також 40 тисяч відвідувань та близько 3-х тисяч користувачів на її рахунку. Тому відзначити 70-річчя улюбленого закладу в читальному залі зібралася велика бібліотечна родина – колектив бібліотеки-ювілярки, читачі, запрошені гості.

Серед запрошених на святі був меценат Степан ДЕРКАЧ, який безпосередньо причетний до видимих змін закладу, адже саме він доклав багато зусиль, щоб оновити бібліотеку і зробити її максимально комфортною для відвідувачів та поповив книжковий фонд бібліотеки. Цього разу Степан Тіберийович виділив значну суму на придбання нових книг для фонду бібліотеки.

Щоб свято було максимально креативним, поміж привітань виступала новостворена кавер-група Хуста «Свої». А завершенням офіційно-фуршетної частини були чудові мелодії від гурту «Софт мюзік» та вірші поетів.

ФОТО: Іванна ВЕЛИЧКАНИЧ


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...