Опубліковано: 25.09.2019. Переглядів: 275


Справу 12-річної дівчинки, яка у Рівному народила дитину, передають на Закарпаття

Про це кореспонденту УНН повідомили у пресслужбі ГУНП у Рівненської області.

«Оскільки медичний персонал не може насильно утримувати породіллю у себе в лікарні, вони змушені були відпустити її на Закарпаття. Але дитину вони залишили, оскільки у дитини є проблеми зі здоров’ям, вона потребує хірургічного оперативного втручання», – повідомили у пресслужбі.

Наразі медики звертаються до соціальної служби Закарпатської області. аби вирішити подальшу долю дитини. Поки що вони ніякої відповіді не дають, тому в Рівному буде засідати комісія, щоб вирішувати долю немовляти.

«Зі слів матері, дівчинка завагітніла на території Закарпатської області. Хто є батьком, вона не знає, дитина їй не повідомила. Тому матеріали кримінального провадження будуть скеровуватися за підслідністю в Закарпатську область для подальшого проведення досудового розслідування», — повідомили у пресслужбі.

За словами поліцейських, 12-річна не володіє ні українською, ні російською мовами, тому поспілкуватися з дитиною не вдалося. Дівчинка погано володіє навіть рідною ромською мовою.

Як повідомлялося раніше, 15 вересня слідчі за фактом статевих зносин з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 155 Кримінального кодексу України.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...