Опубліковано: 25.09.2019. Переглядів: 2826


Масштабні обшуки на Закарпатті: з′явилася нова інформація

На Закарпатті проходять масштабні обшуки.

Цю інформацію «Українській правді» підтвердило джерело у Нацполіції.

Першим про обшуки повідомив у соцмережі Facebook місцевий правозахисник Роман Келемен.

«В Ужгороді та Мукачеві проводяться чисельні обшуки у різних людей, поліція приведена в посилений режим охорони. В Хусті навіть взяли в облогу Хустську міську раду та пропускають всіх в будівлю по посвідченнях (інші кажуть, що взяли когось на хабарі). Обшуки проводяться навіть у братів Балог. На Закарпаття прилетіли спецпризначенці літаком та гвинтокрилом. В операції задіяні 600 спецпризначенців», — написав Келемен.

Він також додав, за чутками, обшуки проводяться в рамках розслідування кримінального провадження щодо замаху на життя на начальника УЗЕ області Іванківа, в якого декілька разів стріляли з автоматичної зброї.

В коментарі УП, Келемен уточнив, що ніяк до обшуків не залучений, а інформацію знає від колег, які присутні на слідчих діях.

Віктор Балога у коментарі УП відзначив, що у його брата мали бути обшуки, але станом на 15:30 їх не було.

«Все гаразд. Нібито збиралися (проводити обшуки – ред). Ранком дзвонив брат, що збиралися. Але не було обшуків ніяких. Попереджали, але обшуків не відбулося. Обшуки (загалом в області, – ред.) проходять. Але до нього не дійшли», — сказав Балога.

Він також додав, що його брат перебуває вдома в Україні.

У Закарпатській облдержадміністрації запевняють, що в області все спокійно, але, буває так, що розкриваються певні злочини і проводяться певні спецоперації.

«У нас нічого надзвичайного не відбувається. Ну, розкриваються певні злочини і проводяться спецоперації силовими службами. Про цю спецоперацію, яка нібито проходить зараз, я знаю зі ЗМІ. До нас жодних офіційних повідомлень не надходило з цього приводу. Знаємо те, що є у ЗМІ», — сказав керівник прес-служби ОДА Норберт Ковш.

Українська правда намагалася отримати коментарі у Нацгвардії, в обласної поліції, але їхні телефони не відповідають.

Читайте також:

Спецоперація силовиків на Закарпатті: В Хусті взяли в облогу міську раду, в Ужгороді та Мукачеві — чисельні обшуки в різних людей

Стали відомі деякі подробиці сецоперації силовиків на Закарпатті (ВІДЕО)


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...