Опубліковано: 25.09.2019. Переглядів: 454


Середня номінальна зарплатня на Закарпатті у липні становила 9 577 грн

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у липні 2019р. становила 9577 грн (в Україні – 10971 грн), що в 2,3 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4173 грн).

Про таке повідомили у ГУ статистики в Закарпатській області.

За рівнем зарплати Закарпаття випередили Черкаська, Львівська, Полтавська, Вінницька, Миколаївська, Запорізька, Дніпропетровська, Київська, Донецька області та м.Київ.

Традиційною для економіки залишається галузева диференціація заробітної плати. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств добувної промисловісті і розроблення кар’єрів, з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, у сфері фінансової та страхової діяльності, підприємств з виробництва електричного устатковання та з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 14,3–47,3%, а в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування,  на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря та на підприємствах з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання – більше, ніж у 1,5 раза.

Водночас заробітна плата працівників підприємств тимчасового розміщування й організації харчування, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, у будівництві, у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, установ охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, організацій, що займаються операціями з нерухомим майном, підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльністі, підприємств з надання інших видів послуг, а також наукових досліджень та розробок не перевищувала 76,0% від середнього рівня по економіці області.

На 1 серпня 2019р. заборгованість з виплати заробітної плати становила 3,9 млн.грн.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...