Опубліковано: 23.09.2019. Переглядів: 6745


Як підвищити шумоізоляцію вікон

Проблема вуличного шуму в кімнаті особливо актуальна для жителів мегаполісів. Вирішити її допомагають сучасні пластикові вікна. Але іноді навіть їм потрібна додаткова звукоізоляція. Як її організувати, знають фахівці провідного в Україні магазину https://olta.ua/

Коли і як поліпшити звукоізоляцію вікна

Буває, що в будинках, квартирах віконні отвори знаходяться на стороні галасливих вулиць, завантажених машинами. Безперервний гул та високі децибели негативно впливають на здоров’я, провокують виснаження психіки, порушення сну. Звук на рівні 65 дБ і вище — особливо висока загроза для людини. Тому так важлива максимально ефективна звукоізоляція віконного отвору.

Іноді необхідно блокувати вуличний шум в кімнаті повністю, наприклад, в студіях звукозапису, лабораторіях. Це актуально і в дитсадках, і школах. Гучний звуковий фон часом завдає непоправної шкоди юному організму. Для підвищення звукоізоляції використовують спеціальні матеріали, склопакети, профільні системи, оновлюють ущільнювачі і прибирають дефекти монтажу.

Спеціальні мaтepіaли-шумоізолятори

Один із способів поліпшити шумоізоляцію в квартирі, будинку — оснащення вікон силіконовим ущільнювачем, покриття стиків герметиком. Зазори і щілини, які могли з’явитися між стіною і вікном, прибирають насамперед, використовуючи монтажну піну. Дочекавшись її висихання, поверхню проєму штукатурять, шпаклюють для позбавлення від дрібних тріщин.

Ущільнювачі з гуми на пластикових вікнах потрібно періодично міняти. При їх зношенні віконні стулки гірше притискаються до рами, шум сильніше надходить в кімнату. При заміні використану гуму прибирають, вікна очищають від залишку клею. Новий ущільнювальний контур фіксують на очищену поверхню. 

Коли приклеять гуму до профілю, чекають, поки клей висохне, і закривають стулки. Вони повинні щільно притискатися до рами, а та — до укосів. Якщо встановлення ізолятора виконано неякісно, ​​на ділянках прилягання склопакетів можуть з’явитися щілини, що пропускають шум. Використовуючи герметик і ущільнювач, їх можна прибрати.

Додаткові способи поліпшити шумоізоляцію вікон в квартирі

Звукоізоляція конструкцій з ПВХ багато в чому залежить від виду і якості їх монтажу. Додатково ізолювати звук допомагає товсте скло. Можна встановлювати віконні системи з більш широкими рамками, щоб збільшилася повітряний віконний прошарок, що поглинає звуки.

Ізоляція шуму підвищується і зі склом різної товщини. Надійний звукоізолятор — триплекс (багатошарове скло). Його шари склеюються смолою, утворюючи стійку до пошкоджень і ударів конструкцію. Триплекс збільшує шумоізоляцію вікна з 28 дБ до 33 дБ, тому що ефективно гасить середньо- і високочастотні звуки, тим більше низькочастотні. З усіх стекол триплекс найбільш безпечний. Розбиваючись, його осколки не розлітаються, а утримуються полотном плівки.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...