Опубліковано: 21.09.2019. Переглядів: 3459


Ми стаємо свідками масового поширення наркоманії на Закарпатті, — Деяк

У громадській організації «Закарпатське військово-патріотичне об′єднання «Карпатська Січ» звертають увагу на масове поширення наркоманії серед молоді шкільного та студентського віку (в основному старшокласників та студентів вишів). Йдеться про сучасну систему продажу наркотиків через мережу Інтернет, що робить їх доступними будь-кому, навіть дітям.

Для того, аби убезпечити підростаюче покоління від цього величезного зла, в ГО «ЗВПО «Карпатська Січ» пропонують створити на громадських засадах при Закарпатській ОДА постійну комісію по боротьбі з пропагандою та розповсюдженням наркотичних та психотропних речовин в Закарпатській області. Відповідне звернення вже направили голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку.

«Протягом останніх кількох місяців місто Ужгород та інші міста Закарпатської області заполонила вулична реклама наркотичних речовин, які реалізуються через мережу Інтернет (різноманітні месенджери та електронні канали зв’язку). Ми стаємо свідками масового поширення на Закарпатті наркоманії. Особливої небезпеки та цинізму зазначеному явищу додає залучення до процесу розповсюдження молоді шкільного та студентського віку (в основному старшокласників та студентів ВУЗів), а також те, що сучасна система продажу наркотиків через мережу Інтернет робить їх доступними будь-кому, навіть дітям.

Отже.

Сьогодні Я та Микола Марчишак подали заяву про створення на громадських засадах при Закарпатській ОДА постійної комісії по боротьбі з пропагандою та розповсюдженням наркотичних та психотропних речовин в Закарпатській області.

Метою діяльності комісії є :
— здійснення ефективних просвітницьких та превентивних публічних заходів, в тому числі в закладах освіти, спортивних і мистецьких секціях, гуртках тощо;
— налагодження різноманітного громадського сприяння правоохоронним органам у викритті каналів розповсюдження наркотичних та психотропних речовин;
— координації дій, обміну інформацією та статистичними даними між різними державними органами, громадськими організаціями, громадськістю тощо», — написав на своїй сторінці у Фейсбук голова ГО «ЗВПО «Карпатська Січ» Тарас Деяк.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...