Опубліковано: 18.09.2019. Переглядів: 3610


Chery Tiggo 2005-2014. На що звертати увагу

Досить популярний в Україні кросовер Chery Tiggo вперше з’явився на наших шляхах 2005 року. Він виглядав як Toyota RAV4, але коштував ледь не вдвічі дешевше. За це, і не тільки за це, українські автолюбителі все частіше звертали увагу на цей кросовер. До того ж з часом можна було купити будь-які запчастини тут за помірними цінами та власноруч відремонтувати машину.

Основні проблеми Chery Tiggo

Якщо ми вирішили купити Тігго з пробігом, слід звертати увагу на деякі особливості, аби уникнути серйозного та дорогого ремонту. Перші двигуни для Тігго були копіями моторів Міцубісі. Це дволітровий 125-сильний та 2,4-літровий 130-сильний мотори. В цілому агрегати непогані, але вибагливі до якості палива та мастил.

Наприклад, мастило неналежної якості може викликати закоксовку каналів у головці блоку, що призведе до виходу з ладу гідрокомпенсаторів. У свою чергу, це призводить до виходу з ладу клапанів та капітального ремонту головки. також на цих двигунах варто міняти ремінь ГРМ щонайменше раз на 40 тисяч км пробігу або частіше.

Починаючи з 2007 року на Chery Tiggo встановлювали двигуни Acteco власної розробки. Серія моторів об’ємом 1.6, 1.8, 2.0 л виявилась досить вдалою та надійною. Але перед купівлею бажано перевірити працездатність електрики та датчиків, це слабкі місця двигунів. Також треба звернути увагу на помпу, вона часто виходить з ладу на невеликих пробігах.

Механічні КПП досить надійні, але якщо пробіг наближається до 100 тисяч км, можливо, необхідно замінити синхронізатори. та перевірити підшипники. Приблизно такий самий пробіг буде сигналом для ремонту АКПП, на 110-120 тисячах зазвичай необхідно ремонтувати гідроблок. Хоча автомат досить надійний, він використовується на Сітроенах, Пежо та Рено різних моделей.

За кузовом бажано слідкувати пильно. Річ у тім, що антикорозійна обробка не на висоті, на місцях сколів фарби з великою вірогідністю буде виникати іржа. Також бажано обробити приховані площини антикорозійною рідиною — пороги, дно, колісні арки та лонжерони. Також слід враховувати, що пластикові бампери на морозі стають дуже крихкими. 

Варто зазначити, що всі екземпляри випуску до 2010 року з повним приводом були оснащені муфтою підключення заднього мосту, яка кріпилась просто по центру кузова. Час від часу це викликало сильні вібрації, коли муфта входила в резонанс з кузовом. Але цю проблему було вирішено після рестайлінгу 2010 року.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...