Опубліковано: 13.09.2019. Переглядів: 574


П’ятниця 13-те: астролог зробила шокуючий прогноз

13 вересня — вдалий день для людей з практичним складом інтелекту. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

«Не жалійтеся на долю. Використайте будь-який шанс щось змінити у своєму житті, — говорить астролог. – Багатьох шокує результат. Люди будуть отримувати те, на що заслуговують. Добро повернеться сторицею. Не варто боятися снів і передчуттів. Довіртеся долі. Повикидайте з дому непотріб. Пошукайте новий стиль одягу чи зачіски. Створіть щось красиве і практичне власними руками. Через практичне самовираження до вас прийде внутрішня гармонії. Погано почуватимуться кардіологічні хворі. Збільшиться кількість серцевих нападів. Проведіть вечір у спокійній обстановці».

Овен

Проведіть ревізію своєї бухгалтерії. Зранку очікуйте перспективних фінансових пропозицій. Ввечері зведіть витрати до мінімуму, щоб не викинути на вітер велику суму.

Тілець

Ви одержите лише частину очікуваного прибутку. Не вступайте у суперечки. Із затримкою надійде уся сума. Майте під руками гроші для здійснення термінового ремонту.

Близнюки

Обставини складуться на вашу користь. Навіть із невеликою сумою у кишені зможете придбати усе необхідне. Не піддавайтеся емоціям. Намагайтеся за епатажною поведінкою роздивитися справжнє обличчя обранців.

Рак

Через власну необачність можете втратити немалі гроші. Не дозволяйте себе ошукати. Довіра у фінансових питаннях не доречна. Партнери виявлятимуть нерішучість у прийнятті важливих рішень. Не підганяйте їх. Мудріше буде відкласти розмову на пару днів.

Лев

Гроші надходитимуть невеликими сумами. Сплатити усі поточні рахунки одразу не вдасться. Вирішуйте фінансові проблеми поетапно.

Діва

Витрати перевищуватимуть заробітки. Додаткових фінансових внесків потребуватимуть діти. Пошукайте нові засоби економії. Для зустрічі з коханими не кращий час. Побачення залишить неприємні відчуття.

Терези

Зароблені гроші не потраплять до ваших рук у повному обсязі. Доведеться відмовитися від деяких витрат. Захочеться нових вражень. Запропонуйте партнерам невелику мандрівку.

Скорпіон

Афішувати свої подальші фінансові плани не варто. Не сполохайте удачу. Обирайте безготівкову форму розрахунку за надані послуги. Не слід розпочинати лікування безпліддя. Найближчим часом воно буде мало результативним.

Стрілець

Не купуйте секонд хенд. Особливо якщо йдеться про авто чи побутову техніку. Це будуть даремно витрачені гроші. Не засиджуйтеся вдома. Відпочиньте у дружньому товаристві.

Козеріг

Гостро відчуватиметься самотність. Відновіть листування з приємними знайомими. Не здавайте у ремонт свої речі. Вони надовго затримаються у сервісному центрі.

Водолій

Очікувані прибутки надійдуть вчасно. Легко розставайтеся зі старими речами. Надайте матеріальну підтримку старшим родичам. Уникайте стресових ситуацій. Можливе різке підвищення артеріального тиску.

Риби

Що-небудь змінити в особистому житті зараз буде важко. Дозвольте подіям розвиватися послідовно. Не впадайте у відчай. Не залишайте без уваги болю в області нирок. Вчасно зверніться за порадою до лікаря.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...