Опубліковано: 08.09.2019. Переглядів: 323


На Закарпатті правоохоронці навчалися протистояти масовим безладам та знешкоджувати заворушення (ВІДЕО)

У Мукачеві на спецполігоні поліції «Шипка» відбулися тактико-спеціальні навчання підрозділів поліції Закарпаття, рятувальників УДСНС, бійців Ужгородського батальйону Національної гвардії України.

6 вересня, у тренінговому центрі поліції Закарпаття, відомому як спецполігон «Шипка» поблизу міста Мукачево, відбулися тактико-спеціальні навчання правоохоронців краю.

Участь у них взяли бійці зведеного батальйону оперативного реагування ГУНП в Закарпатській області, роти поліції особливого призначення, Ужгородського батальйону Національної гвардії України, рятувальники УДСНС області, працівники поліції охорони, поліцейські кінологи.

В умовах, наближених до бойових, правоохоронці вчилися злагоджено та ефективно протидіяти масовим безпорядкам, знешкоджувати умовних хуліганів. Спільно з нацгвардійцями поліцейські відпрацьовували конвоювання уявних затриманих. При цьому не обійшлося без елементів рукопашного бою, вибухів, горіння шин тощо.

Vетою таких навчань, які проводяться в краї регулярно, є підвищення боєздатності правоохоронців, злагодженість та ефективність дій в умовах масових заворушень, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...