Опубліковано: 03.09.2019. Переглядів: 785


У Тимошенко померла сестра

Глава партії «Батьківщина»Юлія Тимошенко 3 вересня не прийшла на сесію Верховної Ради через смерть двоюрідної сестри Тетяни Шарапової.

Як зазначається, Тетяна — дочка тітки Юлії Володимирівни — Антоніни Ульяхіної, голови Дніпропетровської обласної організації «Батьківщини». Тетяна померла в Дніпрі на 47-му році життя. Про це повідомляє Комсомольська правда.

«Відспівували померлу 2-го вересня у дворі будинку, де живе 82-річна мама Юлії Володимирівни. Її будинок і будинок Антоніни Ульяхіної знаходяться по сусідству, фактично в центрі міста, але в дуже камерному районі, навколо такі ж дорогі котеджі. За словами сусідів, суєта навколо будинку матері Тимошенко почалася ще вдень у понеділок — туди з’їхалися дорогі автомобілі, поруч припаркувалася карета «швидкої допомоги», мікроавтобус ритуальної служби, пізніше під’їхав чорний катафалк-лімузин. У двір раз у раз заходили люди з квітами, деякі жінки були в траурних хустках», — пише видання.

Сусіди відзначили, що відспівували померлу пізно ввечері. У дворі було багато людей, квітів. Приїхали три священики і жіночий церковний хор. Юлії Тимошенко на відспівуванні вочевидь не було, однак у двір заходила дівчина схожа на її дочку Женю.

Прощання з двоюрідною сестрою Тимошенко пройшло 3 вересня, в дніпровському театрі ім. Шевченко. У Тетяни Валеріївни залишився чоловік, дорослі син і дочка, і маленький онук.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...