Опубліковано: 03.09.2019. Переглядів: 246


Відбулося підписання меморандуму між селами-побратимами — закарпатським Пилипцем і чеським Браховом (+ФОТО)

31 серпня в Чехії відбулися ряд заходів у рамках двосторонньої співпраці між представниками Пилипецької сільської ради та представниками адміністрації с. Брахов Пардубіцького краю Чеської Республіки у напрямках майбутньої реалізації спільних інфраструктурних проектів фонду Європейського Союзу.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив, розмістивши відповідні світлини, сільський голова с.Пилипець Міжгірського району Василь Готра.

За результатами зустрічі сторонами було визначено, що короткострокові інфраструктурні проекти, які безпосередньо впливають на покращення життя громад сіл-побратимів, є пріоритетними та потребують швидкої розробки і реалізації.

Таким чином було визначено наступні короткострокові проекти, спільну розробку та реалізацію яких буде розпочато в найближчі терміни, а саме:

— Проектування та встановлення дорожного покриття для автомобільного транспорту (до 4 км);
— Проектування та зведення спортивного комплексу (футбольне поле, волейбольний майданчик, атлетична зона, інші);
— Проектування та зведення дошкільного навчального закладу;
— Проектування та облаштування паркувальної зони для транспорту;
— Проектування та капітальний ремонт адміністративної будівлі;
— Проектування та зведення очисних споруд;
— Проектування за зведення тротуарів;
— Проектування та створення штучного озера.

«Щиро вдячні за спільну роботу та конструктив. Робоча зустріч була продуктивною та дуже інформативною, що в подальшому позитивно вплине на результати спільної роботи», — зазначив з цього приводу В.Готра.

Під час урочистостей з нагоди підписання меморандуму між селами-побратимами Пилипець (Україна) та Брахов (Чеська Республіка) відбулася зустріч з одним з найвпливовіших політиків Чехії, віце-президентом Сенату Парламента Чеської Республики пані Мілуше Горска.

«Під час спілкування знайшли спільну мову з ряду питань повістки міжнародної зустрічі, а також отримали підтримку на майбутню співпрацю. Дякуємо Іветі Кребсовій за теплий прийом і організацію такої зустрічі, чекаємо з візитом у відповідь в Пилипці!», — зазначив далі Василь Готра.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...