Опубліковано: 31.08.2019. Переглядів: 672


Виступ закарпатки під час Ходи гідності спричинив скандал

Навколо закарпатської співачки Аліни Паш знову розгорівся скандал. Під час   урочистостей з нагоди Дня Незалежності у Києві було виконано імпровізований гімн України, який звучав майже 7 хвилин. Частиною цього гімну було і виконання в стилі реп співачки з Буштина Аліни Паш.

Про це пише Ріо.

І саме її виступ викликав суперечки в соцмережах. Паш звинувачували в паплюженні гімну, а потім почали звинувачувати в тому, що вона не є патріоткою України і нещодавно відвідувала Москву і Крим.

Згодом сама співачка відкинула всі звинувачення. На своїй сторінці в Інстаграм вона написала, що Москву і Крим не відвідувала як співачка, а була з приватними візитами. А щодо виступів у Росії, то вона відмовилася від усіх пропозицій.

Співачка також написала, що для неї карта України має такий вигляд, який вона вивчала в першому класі школи з татом.

Окрім того, Аліна Паш пояснила, що той куплет, який вона проспівала на Майдані Незалежності в Києві, написаний нею особисто. «Мiй виступ — це не паплюження гімну за всіма Законами України. І мій куплет не є частиною гімну. Як за задумом, так i суто музично», — написала Паш.

Співачка також написала, що не боїться погроз, які лунають на її адресу, і закликала тих, хто їй погрожує прийти після її концерту у Києві і подивитися їй в очі. «Я вас не боюсь. Бо на моєму боці правда і на моєму боці любов. Любов до України і мільйонів щирих сердець моїх братів та сестер», — написала Аліна Паш.

Нагадаємо, що влітку минулого року Аліна Паш повинна була виступати на фестивалі в підмосковному Сколково, але після того, як у соцмережах здійнявся скандал, вона таки відмінила свій виступ у Росії.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...