Останнім часом ширяться скарги громадян щодо черг на українсько-угорському кордоні. Тож коли вигідніше перетинати його, щоб не очікувати від 4-х до 10-ти годин?
Щоб допомоги людям, фахівці Закарпатської митниці ДФС проаналізували завантаженість пунктів пропуску з 1 липня по 21 серпня.
Отже, якщо прямуєте за рубіж власним авто чи автобусом через ПП «Чоп – Загонь», то найкраще обрати вівторок або середу. Як показує статистика, тоді там найменша кількість транспортних засобів. А от максимум легковиків – у суботу й неділю, автобусів – у понеділок. Зрозуміло, тоді доведеться запастися терпінням та часом.
Наступний за популярністю серед подорожуючих – ПП «Лужанка –Берегшурань». Тут найменше навантаження для автобусів – у вівторок, для власного транспорту – ще й у четвер. А найбільше – на вихідні. Нагадуємо, що наразі тут тривають будівельні роботи, тому є тимчасові незручності.
На «Вилок – Тісабеч» кращий день для подорожі – неділя, а от у суботу варто обирати інші пункти пропуску або виїхати завчасно, оскільки доведеться очікувати.
Досить зручними для перетину кордону є маленькі ПП «Косино – Барабаш» та «Дзвінкове – Лонья». Однак вони працюють щоденно з 8.00 до 20.00, тому нічні подорожі не плануйте. На першому найвільніше у вівторок та середу, а от у п’ятницю-суботу – найважче. На другому, відповідно, вівторок – легкий, вихідні – навпаки.
Ну й не забувайте про корисні інтернет-сервіси під час планування часу перетину кордону: https://dpsu.gov.ua/border – онлайн камери спостереження на пунктах пропуску; http://kordon.sfs.gov.ua – інформація про час очікування та черги, нагадують у Закарпатській митниці ДФС.