Опубліковано: 31.08.2019. Переглядів: 506


Гороскоп на 2 — 8 вересня

Овен. Якщо маєте дітей – терпіння вам! Молодше покоління намагатиметься вийти з-під контролю. Самотніх чекає приємне знайомство, якщо ви самі будете на нього налаштовані. Проводьте побільше часу на свіжому повітрі.

Телець. Стрес і тривога вам зараз протипоказані, тож мінімізуйте приводи для хвилювання. Зустрічі в цей період будуть винятково приємними, а деякі навіть знаменними. Не відмовляйтеся від запрошень у гості – не пожалкуєте!

Близнюки. Якщо з кимось посваритеся, помиріться якомога швидше, затяжні конфлікти зараз ні до чого. На роботі перед вами можуть поставити складні завдання. Зважте все, перш ніж погодитися. У вихідні добре відпочиньте!

Рак. Не засмучуйтеся, якщо щось іде не так, як хотілося. Скоро зрозумієте: це на краще! В особистому житті остерігайтеся нечесних людей. Перш ніж зробити вибір, сто разів подумайте. Гарний час для ділових зустрічей.

Лев. Гроші, на які ви вже не сподівалися, прийдуть несподівано. Витратьте їх розумно! Можливо, на вас чекають неплановані поїздки. Погоджуйтеся, особливо якщо йдеться про відпочинок. На дієті зараз краще не сидіти.

Діва. Чому би не влаштувати романтичний сюрприз для коханої людини? Це оцінять сповна! В цей період може з’явитися хтось із минулого, викликавши у вас бурю емоцій. Тримайте себе в руках! Відпочивати зараз краще активно.

Терези. Продуктивний період. Причому дома ви нічого не встигаєте, зате на роботі – все! Бонуси в грошовому еквіваленті не змусять себе чекати. Зірки радять зараз більше працювати з землею. Це принесе умиротворення.

Скорпіон. На вас очікують приємні зміни – ви справді їх заслужили. В стосунках із коханою людиною ближче до кінця тижня може трапитися переломний момент. Перегляньте ваші стосунки і свою роль у них.

Стрілець. Вам буде здаватися, що ви нічого не встигаєте. Почасти це справді так. Зосередьтеся! Діти можуть вимагати більше уваги, ніж зазвичай. Не виключено, що доведеться відкласти якісь справи. Бережіть горло й вуха!

Козеріг. Зміни в житті, на які ви розраховували, поки краще відкласти. На роботі можливі непорозуміння з колегами. Старайтеся не затягувати конфлікт, інакше в майбутньому буде складно відновити стосунки.

Водолій. Не беріть на себе більше, ніж зможете виконати. Навчіться делегувати повноваження, щоб не перегоріти. Будьте обережні із вкладанням грошей. На вихідні найкраще виїхати за межі міста.

Риби. Плани, які ви будували на цей період, можуть не реалізуватися. Серйозно поставтеся до фінансових пропозицій, котрі надходитимуть. В особистому житті, навпаки, менше думайте й більше відчувайте!


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...