Опубліковано: 30.08.2019. Переглядів: 1971


Не виходити на вулицю та закрити вікна: На Львівщині сталася масштабна пожежа на хімічному підприємстві (+ФОТО)

Вогонь виник у виробничому приміщенні, а згодом перекинувся на поруч розміщену 2-х поверхову будівлю. Орієнтовна площа пожежі складала 800 кв. м. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій в області.

Місцевим жителям радять не виходити на вулицю та закрити вікна, поки вітер не віднесе шкідливі речовини.

«Це дуже шкідливо, адже горіла хімія. Навіть спалювання трави, листя несе загрозу довкіллю. Тобто відбуваються викиди в атмосферу небезпечних речовин, а тим більше продукти розкладу і горіння хімічних елементів безпосередньо впливає на організм людини, на органи, особливо дихання, можуть виникати різні алергічні реакції, запаморочення, отруєнні і т.д. Якщо виникають такі пожежі бажано нікуди не виходити, сидіти в будинках із зачиненими вікнами. Бажано перечекати час доки вітер не роздує шкідливих речовин», — зазначив еколог Ігор Муравський, передає 032.ua.

В результаті пожежі постраждала одна людина — 39-річний мешканець Пустомитівського району. У чоловіка 25 % опіків тіла: зокрема, голови, тулуба і верхніх кінцівок.

Також вогнем знищено вантажівку та 3 легкові автомобілі. На місці подію працювали 30 одиниць спецтехніки та 114 рятувальників.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...