Опубліковано: 24.08.2019. Переглядів: 616


Гороскоп на 26 серпня — 1 вересня

Овен. З’явиться шанс набути цінний досвід. Так, це непросто, але ви з усім упораєтеся. Залишайтеся осторонь підкилимних ігор на роботі. Більше часу проводьте з коханою людиною, щоб зміцнити ваші стосунки.

Телець. Якісь обставини можуть ускладнити виконання намічених справ. Але ви сконцентровані й дуже працелюбні. Зверніть увагу на своє здоров’я. Якщо щось турбує, звертайтеся до лікаря. Не будьте зверхніми з близькими.

Близнюки. На вас чекають нові враження та яскраві емоції. Дайте собі відпочити – зараз це необхідно. Інтуїція загостриться, завдяки чому добре «відчуватимете» людей. Цього тижня можливі вигідні знайомства.

Рак. Прекрасний час, щоб активно зайнятися собою чи навіть кардинально змінити образ. На роботі великий шанс почати службовий роман. Чому б і ні? Але все ж у будь-якій ситуації краще спочатку подумати, а вже потім діяти.

Лев. Без компромісів у цей період не обійтися. Не бійтеся першими йти на примирення, якщо дорожите стосунками з близькими. Не викреслюйте зі свого життя друга, котрий завинив, дайте йому шанс виправити помилку.

Діва. Тримати себе в руках буде непросто через незрозуміле бажання посваритися з кимось. Щоб розрядити обстановку, вирушайте за місто – наприклад, на дачу. Відпочиньте, випустіть пару, наберіться сил.

Терези. Не пропустіть шанс вирішити старі сімейні проблеми! Період сприятливий для будь-яких поїздок та участі в розважальних заходах. Будуть багатообіцяючі знайомства. Придивіться до нових облич уважніше.

Скорпіон. Вам знадобиться витривалість: як фізична, так і психологічна. Не дозволяйте емоціям узяти над вами гору. Водночас передбачаються серйозні професійні успіхи. У вихідні спокійно відпочиньте.

Стрілець. За складні справи беріться тільки в тому випадку, якщо маєте на кого покластися. Гроші, які ви зараз дасте в борг, повернуться нескоро. Але дати їх усе ж доведеться, якщо хочете зберегти дружбу. Тож не скупіться!

Козеріг. Поради від досвідчених людей сприймайте всерйоз. Вони допоможуть прийняти правильне рішення. Вихідні проведіть у сімейному колі. Це допоможе відновити втрачений родинний зв’язок.

Водолій. Відчуєте приплив енергії, але через підвищену активність ризикуєте отримати занепад сил. Отримані пропозиції обговорюйте з фахівцями. Спрямуйте свою увагу на підтримку сімейних взаємин.

Риби. В особистому житті настане довгоочікуване затишшя. Період гарний для того, щоб будувати нові плани і продумувати шляхи їх реалізації. Тільки поки нікому не розповідайте про свої цілі! Нехай це буде вашою таємницею.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...