Опубліковано: 23.08.2019. Переглядів: 3623


Євробляхи почали штрафувати

Правоохоронці отримали доступ до митних баз.

Перший штраф патрульні виписали водієві ввечері цього дня біля Кропивницького. Власнику оформили протокол на 8,5 тис. грн.

Про це  повідомив лідер євробляхерів Олег Ярошевич у Facebook.

За порушення митних правил після завершення періоду розмитнення водієві Opel Astra на єврономерах, якого зупинили на трасі «Київ-Знам’янка» на посту «Олександрівка» доведеться заплатити 500 неоподатковуваних мінімумів.

«Допоки Верховна Рада не прийме відтермінування штрафів і цей процес не стане законом, ситуація повторюватиметься, — говорить автоексперт Олег Омельницький. — Крім того, Державна фіксальна служба попереджала, до законодавчого вирішення цього питання діє закон, який передбачає ці штрафи. На нараді, яку проводив Офіс президента з різними власниками груп автомобілів із іноземною реєстрацією говорили, що до прийняття закону краще не їздити на таких машинах і почекати, тоді можна уникнути штрафу».

Ярошевич розповів, що в перший день у цьому пункті загалом зупинили близько 10 євроблях. Усі водії попередньо отримали інструкції від адвокатів і не оминули штрафу. Протокол оформили лише власнику машини, який не був знайомий із порядком дій у подібних ситуаціях.

Ярошевич заявив, що адвокати оскаржуватимуть накладення штрафу, бо правоохоронці діяли з порушеннями.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


One thought on “Євробляхи почали штрафувати

  1. Мирко

    А ви що хотіли бути самими хитро змайстрованими на п’яну голову?

    Reply

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...