Опубліковано: 23.08.2019. Переглядів: 1670


Аваков офіційно звільнив начальника поліції Закарпаття Стефанишина

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прийняв рішення про звільнення керівників управлінь Національної поліції у Львівській області — Валерія Середи, Закарпатській — Романа Стефанишина, Запорізькій — Сергія Коміссарова та Житомирській області — В’ячеслава Печененко.

Про це інформує офіційна сторінка МВС України в соціальній мережі Фейсбук.

Як повідомляється, «міністр зауважив, що очікує від голови Національної поліції України (Сергія Князєва — ред.) відповідних подань до кінця сьогоднішнього дня, 23 серпня.

Звільнення було озвучене на розширеному засіданні колегії 23 серпня. А.Аваков заслухав главу Нацполіції Сергія Князєва, який вказав на низку недоліків у поліції. Зокрема, на те, що кожне десяте вбивство залишається нерозкритим, у деяких областях відзначається дуже високий рівень злочинів, пов’язаних з викраденням автомобілів, а керівний склад поліції вимагає і отримує хабарі.

За його словами, з початку року спіймали на хабарництві і повідомили про підозру 69 співробітникам, кожен п’ятий з яких – керівник.

Вислухавши звіт Князєва, Аваков попросив його уточнити, в яких конкретно областях робота поліції організована неналежним чином.

Глава Нацполіціі повідомив, що у нього є «істотні зауваження до керівників Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей» і що він «готовий прийняти кадрові рішення по цим керівникам».

Як раніше інформувалося, тимчасово виконуючим обов’язки начальника ГУНП України в Закарпатській області 19 липня був призначений Андрій Рубель.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...