Опубліковано: 22.08.2019. Переглядів: 1152


«Від 8500 до 170 тис. грн»: Закарпатський журналіст розповів, що від сьогодні чекає на власників «євроблях»

Журналіст із Ужгорода Павло Білецький поділився у соцмережі інформацією із власних джерел щодо закону про санкції до автовласників з іноземною реєстрацією.

«Отже, остання інформація з офіційних джерел щодо всупу у дію від сьогодні закону про санкції щодо автовласників з іноземною реєстрацією.

1. Прикордонники

Діють у штатному режимі без жодних змін щодо пропуску автівок з іноземною реєстрацією

2. Митники

Застосовують ті серйозні санкції, які прописані у законі 8488: від 8500 до 170 тис. грн., але лише до тих автовласників, які пересуваються через кордон, не залежно, чи на протермінрваному автомобілі чи без нього. Листи щастя тим, хто має такий автомобіль, але не їздить, не надсилатимуть. Ті, у кого такий автомобіль згорів, викрали або не підлягає відновленню після ДТП мають озброїтися дуже серйозним пакетом документів, аби митники підтвердили дію обставини непереборної сили і не накладали санкції на власника.

3. Поліція

Згідно доповнень у ст. 35 Закону Про поліцію, отримала підставу для зупинки ТЗ з іноземною реєстрацією аби перевірити відповідність перебування такого ТЗ митному кодексу. У разі виявлення, що авто протерміноване або за його кермом людина, яка його не ввозила, накладають штраф 8500 грн. Якщо повторно зловлять —17 000 грн і конфіскація авта та позбавлення посвідчення водія на рік. Однак, у зв’язку з тим, що наразі не об’єднані митна і поліцейська бази, такі штрафи не накладаються, а поліцейський зупиняє, попереджає, роз’яснює і бажає щасливої дороги. Якщо авто розмитнене, але ще не зареєстроване (на транзитних номерах), штрафують на 170 грн. Все інше — домисли або незаконні дії.

Влада: На 29 серпня внесено Президентом, як невідкладний законопроект 10462 про відтермінування згаданих санкцій до 22 листопада, а не до еінця року, як пишуть деякі ЗМІ.
За цей час Офіс Президента з робочою групою з громадськості та профільних органів напрацьовує оптимальний закон про доступне розмитнення. Ну, майже все)», — написав П.Білецький.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...