Опубліковано: 22.08.2019. Переглядів: 940


Безвіз для українців розширили на одну країну

Українці отримали можливість відвідувати Північну Македонію без оформлення візи.

Кабінет міністрів України затвердив угоду, підписану в липні з урядом Республіки Північна Македонія, «про умови взаємних поїздок громадян» двох країн, повідомляється на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України.

Тепер можна в’їжджати в країну транзитом або для короткострокового перебування, на термін від 90 до 180 днів. Громадяни нашої країни зможуть відвідувати Македонію в туристичних цілях , займатися пошуком роботодавця або вибирати освіту. Працювати без оформлення відповідних робочих віз заборонено.

Північна Македонія розташована у центральній частині Балканського півострова. Межує з Албанією, Болгарією, Сербією та Грецією. Македонія відома своїми горами у межах хребта Кораб та чистими озерами. Щорічно вона приймає близько 700 000 туристів. І хоча більшість населення розмовляє лише македонською або албанською, алфавіт у них кирилиця, тому нашим громадянам багато слів будуть зрозумілими.

У свою чергу македонці теж зможуть приїжджати в Україну по біометричному закордоному паспорту, на тих ж умовах.

Без урахування Північної Македонії український біометричний паспорт дозволяє відвідувати вже 128 держав світу без віз. У всесвітньому «індексі паспортів» він займає відносно високе, сорокове місце серед більш ніж сотні країн-учасниць рейтингу. Це — один з кращих показників серед країн Східної Європи.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...