Опубліковано: 17.08.2019. Переглядів: 484


Гороскоп на 19 — 25 серпня

Овен. Креатив буде чітко простежуватися навіть у домашніх справах. У фінансах передбачається зростання. Постарайтеся, щоб ваша популярність не викликала ревнощів у партнера.

Телець. Закінчите складний проект, однак розслабитися не вдасться – відразу отримаєте нове завдання від керівництва. Новий роман розвиватиметься, з’являється глибоке почуття.

Близнюки. Не сперечайтеся з бать­ками. Вихідні пройдуть романтично. Можете самостійно досягти успіху, але краще скористатися допомогою покровителів. Та не розповідайте про це нікому.

Рак. Тиждень благополучний. Фінансове становище залежатиме від працьовитості й професіоналізму. Приємні зміни очікуються й у родинних стосунках: перебувати вдома буде дуже приємно.

Лев. Довіртеся інтуїції. Особисте життя буде на диво гармонійним. Проблемою №1 стане брак фінансів. Але отримаєте перспективний проект, що допоможе забути про безгрошів’я.

Діва. Чим менше грошей витратите в найближчі дні – тим краще. Енергію також варто поберегти. Багато часу проведете вдома, займаючись хобі. Проявіть терпіння, і ваш капітал почне зростати.

Терези. Займіться питаннями, що вимагають аналізу. Навчіться слухати співбесідників, а потім тактовно схиляйте їх до власного бачення ситуації. Період непоганий для змін у особистому житті.

Скорпіон. Відчуєте приплив сил. Часто будете на розважальних заходах, але свою «половинку» зустрінете не там. Після кількох слів зрозумієте, що це любов із першого погляду.

Стрілець. Період підвищення авторитету на роботі. Сміливо реалізуйте свої плани: знайдете підхід до кожного й оберете рішення, яке влаштовує всіх. В особистому житті дійте так само.

Козеріг. Не найкращий час для кар’єрних перемог, але прибуток принесуть справи, на які ви всерйоз не розраховували. Частіше згадуйте про нематеріальне, допомагайте людям.

Водолій. Зосередьтеся на роботі. Не варто довго перебувати за кермом. Загалом тиждень вдалий, якщо вести здоровий спосіб життя. Благотворним буде усамітнення.

Риби. Будьте реалістом і не витрачати час на дурниці. У сімейних може з’явитися втома від побуту. Корисно змінити обстановку, бажано в товаристві своєї «половинки». Очікуються грошові «вливання».


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...