Опубліковано: 17.08.2019. Переглядів: 397


«Караван дружби» прибуде на Хустщину

Проєкт «Караван дружби» – це реабілітаційні тематичні виїзди дітей по Україні, спрямовані на соціальну інтеграцію та всебічний розвиток.

Найближча подорож – на Закарпаття.

Так, 19 – 24 серпня в с. Шаяни Хустського району відбудеться 21-й «Караван дружби» «Освітні технології», розрахований на командну роботу між учителем та школярами, які захоплюються альтернативними варіантами освіти. Проєкт охоплює і творчість, і технічні навички. Тут навчаться створювати відеоролики з основних предметів, а також цікаві навчальні мультимедійні фрагменти та анімації. Найкращі матеріали просуватимуться школам дистанційної освіти.

А з 25 по 29 серпня в цьому ж селі буде наступний «Караван», присвячений кулінарній тематиці. Це сучасна арт-платформа для гастро-експериментаторів та справжніх гурманів, які люблять оригінально та з користю проводити вільний час. До складу групи ввійшли діти та дорослі, які займаються кулінарією фахово.

Учасниками заходів стануть підлітки від 11 до 17 років із Луганської та Донецької областей, а також із Харкова й Одеси, зокрема внутрішньо переміщені особи та з інвалідністю. Вони матимуть спортивні заняття, відвідають термальні джерела, вивчать місцеві пам’ятки, підприємства та ферми, а також важливі основні моменти з права та антикорупції. І, звичайно ж, отримають корисні знання та досвід у вибраній тематиці.

Саме тому «Каравани дружби» продукують сприятливі умови для залучення інвестицій у регіони, зокрема в туристичну сферу, та популяризацію українських місцевостей серед усіх зацікавлених подорожами. Додамо, що це – одна з частин проєкту «Генерація UA», що реалізовується за ініціативи Дитячого фонду Німеччини та МБФ «Жовто-блакитні крила» за фінансової підтримки Німеччини.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...